Młodszy Konsultant do spraw Wycen i Modelowania Finansowego

Zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało pozyskiwanie i analiza informacji dotyczących różnych rynków i przedsiębiorstw, dla których budowane są modele finansowe, opracowywanie wybranych elementów ofert, raportów lub prezentacji, pomoc w przygotowywaniu wycen i modeli finansowych.

Profil Kandydata

Poszukujemy studentów ostatnich lat studiów magisterskich oraz absolwentów studiów z zakresu ekonomii lub matematyki posiadających:

  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potwierdzoną certyfikatami,

  • bardzo dobre zdolności analityczne, szczególnie w zakresie dużej liczby danych,

  • bardzo dobrą znajomość programu Excel,

  • wiedzę teoretyczną na temat metod wyceny przedsiębiorstw i zainteresowania w tym zakresie,

  • umiejętność analizy danych finansowych firm oraz danych z rynków finansowych w celu pozyskania współczynników niezbędnych do wycen,

  • bardzo dobrą wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów,

  • umiejętność budowania relacji oraz współpracy w zespole,

  • motywację do pracy.

Oferujemy

  • możliwość ścisłej współpracy z osobami doświadczonymi przy budowaniu modeli finansowych dla firm polskich i zagranicznych,

  • możliwość budowania wiedzy i doświadczenia w zakresie doradztwa finansowego i rachunkowego,

  • różnorodność zadań i pracy projektowej,

  • naukę od najlepszych specjalistów,

  • atrakcyjne, motywujące warunki wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@groundfrost.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Młodsza księgowa

  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego (w tym faktury, wyciągi bankowe, raporty fiskalne i kasowe);

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz sprawdzanie rejestrów VAT;

  • analiza i uzgadnianie rozrachunków;

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, comiesięczne naliczanie amortyzacji bilansowej i podatkowej, weryfikacja wyceny składników majątku trwałego;

  • współpraca z klientami i instytucjami zewnętrznymi (w tym: US, ZUS, GUS, NBP);

  • wykształcenie minimum średnie (ekonomiczne);

  • doświadczenie w księgowości,

  • znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • znajomość programu Lefthand lub ERP Optima będzie mile widziana,

  • dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i otwarcie na nowe wyzwania

  • odpowiedzialność za wykonywane zadania

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Współadministratorami Twoich danych osobowych będą podmioty wchodzące w skład Grupy Ground Frost, tj. Ground Frost Sp. z o.o; Ground Frost Sp. z o.o sp.k; Ground Frost Outsourcing  Sp. z o.o., zwanymi dalej łącznie: „Grupą Ground Frost” lub „Współadministratorami”.
PRZECZYTAJ KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ